KONST / Litografier / Färglitografi 13693416
nr 1369 3416
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 60/210, Södermalm. Motivet: 60x43cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:32:04
300 kr
350 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius